Titles you rated
- 블리치Rated ★ 5.0
- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 3.5
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0