Movies
Ratings
413
The World of LoveRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
GundaRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5