Series
Ratings
17
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5