Movies
Ratings
283
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5