Series
Ratings
63
GleeRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0