Movies
Ratings
82
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0