Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Criminal: UKRated ★ 4.0