Movies
Ratings
42
Castle in the SkyRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0