Movies
Ratings
618
ZootopiaRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.0