Titles you rated
VivariumRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 2.0
RoomRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- Big fishRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5