Movies
Ratings
94
CommitmentRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0