Movies
Ratings
580
EquilibriumRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0