Movies
Ratings
29
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0