Movies
Ratings
32
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0