Movies
Ratings
190
Bee MovieRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0