Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
ParkedRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Bardock - The Father of GokuRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Super Android 13!Rated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Lord SlugRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: The Tree of MightRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0