Movies
Ratings
52
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0