Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0