Movies
Ratings
334
Oliver TwistRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0