Movies
Ratings
40
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0