Series
Ratings
10
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5