Titles you rated
Love 911Rated ★ 1.0
SupermanRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Very Bad ThingsRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0