Series
Ratings
12
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0