Movies
Ratings
253
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5