Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 2.0
Saw VRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 1.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0