Movies
Ratings
29
I, RobotRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5