Series
Ratings
82
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- Human CasinoRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5