Titles you rated
- The Car Crash : Hit by DonghoRated ★ 2.0
KlausRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0
Judy and PunchRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5