Movies
Ratings
535
EqualsRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
SpyRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0