Series
Ratings
43
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5