Movies
Ratings
79
For the EmperorRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5