Movies
Ratings
365
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0