Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 3.5
My Best FriendRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
After YangRated ★ 0.5