Movies
Ratings
176
FrankRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
From Me To YouRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0