Movies
Ratings
521
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 0.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5- She s On DutyRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0