Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5