Titles you rated
HatredRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Bloody Chainsaw GirlRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0