Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.5