Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 3.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Shadowless SwordRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5