Series
Ratings
108
Two WeeksRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
RebelliousRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0