Movies
Ratings
211
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
As OneRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0