Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0