Titles you rated
World War ZRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0