Movies
Ratings
938
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.5