Titles you rated
Lost in SpaceRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0