Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
HostageRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
The ReapingRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0