Movies
Ratings
275
ChronicleRated ★ 2.0
American UltraRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 0.5
Bring It OnRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0