Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Show Me The MoneyRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5