Movies
Ratings
536
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5