Series
Ratings
202
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The OneRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 2.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Surviving DeathRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Life After Death with Tyler HenryRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0